Tytuł Ogłoszenia:

PRACOWNICY DO ROZBIÓRKI I DROBNYCH PRAC REMONTOWYCH - PRACA W NIEMCZECH

Dodano: 2018-08-13 12:05:56

Kontakt:

Personel Dla Europy

731 953 175

Firma Personel dla Europy bardzo aktywnie działa w branży rekrutacji pracowników do wyjazdów zagranicznych. Bardzo szeroki zakres usług, które oferujemy oraz indywidualne podejście do każdego klienta oraz pracownika pozwala nam zagwarantować zatrudnienie, każdej osobie, która posiada doświadczenie w danej branży, zna język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym oraz wyraża chęć wyjazdu.

Aktualnie poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta PRACOWNIKÓW DO ROZBIÓRKI I DROBNYCH PRAC REMONTOWYCH

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za takie zadania jak: śrutowanie i frezowanie betonu, wyburzanie, betonowanie, wykonywanie prac remontowo-budowlanych, tynkowanie, montowanie, prace wykończeniowe itd.

Poszukujemy 4-osobowej grupy. Wymogiem koniecznym jest, aby przynajmniej jeden z Panów porozumiewał się w języku niemieckim w stopniu komunikatywnym. Istnieje możliwość zgłoszenia się samemu.

Oferujemy stawkę 8 - 11 euro netto na godzinę w zależności od znajomości języka. Praca na stałe, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

Praca we Frankfurcie nad Menem, gwarantujemy opłacenie busa (w obie strony) oraz zakwaterowania, ubezpieczenie, formularze A1, karty EKUZ, opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Email: rekrutacja@personeldlaeuropy.pl
TEL: 731 953 175


Praca do zaraz!

Personel Dla Europy

  Główne zdjecie: